AutoriGAZETA IMPAKT

Shqiperia

Manual/ Si të dallosh Veliatorin…

Faqja e njohur në rrjetet sociale “Lolita” përmes një postimi të fundit ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj, dhe fansat e tij. “Veliator, fans...

Opinion

Copëza jete në ditën e 1 Majit

Jani Marka U nisëm në grup për të biseduar me punëtorë e qytetarë rrugëve të Tiranës. Takuam fillimisht një studente të vitit të dytë në Fakultetin e...

Rajoni

Prishtinë, hapet panairi i automjeteve

Në Prishtinë është hapur për herë të dytë panairi i automjeteve “Prishtina International Autoshow”, në të cilin marrin pjesë rreth 23 brende me nga dy e më...

Bota

Zvogëlohen tensionet në Venezuelë

Janë zvogëluar tensionet nëpër rrugët e Venezuelës, të cilat ishin mobilizuar më datat 30 prill dhe 1 maj, raporton Anadolu Agency (AA). Venezuela sot kaloi...

OPINIONE