Shqiperia

Berisha: Narkotatimorët e Ramës në asamblenë e PS

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit shkruan se Partia Socialiste detyron pjesëmarrjen në takime.

Sipas qytetarit dixhital, bëhet fjalë për dy inspektorë të Hetimit Tatimor në Fier, të cilët janë detyruar të marrin pjesën në asamblenë e partisë në Delvinë.

“Narkotatimoret e Narkoshtetit ne asamblene e Partise Siçiliste!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb
Mirmbrema doktor. Keta te dy jane inspektore te hetimit tatimor ne Fier. Jane nga Delvina ne mbledhjen e asamblese te partise Delvine. Gjynah te zinjte jane te detiruar me urdher. Njerin nga keta e keni denoncuar dhe here tjeter. Ju flm”, shkruan Berisha.

43663431 1128641777296728 8818831596980273152 N

 

Burimi: BalklanWeb

OPINIONE