EtiketeKosova

Rajoni

“Kosova është koloni amerikane”

Themeluesi i partisë “Front National” (Fronti Kombëtar) Jean Mari le Pen, tash në konflikt dhe në kontest gjyqësor me të bijën Marine le Pen rreth trashëgimisë...

Rajoni

Vdes talenti, tronditet Kosova

Lajm tronditës jo vetëm për sportin por në përgjithësi Kosovën. Ndërron jetë talenti i futbollit Laurant Kadriu. I ndjeri ka qenë futbollist i Hajvalisë, prej...

OPINIONE