December 11, 2020

Vazhdon protesta e revolta e qytetarëve

Përplasje tek Drejtoria e Policisë mes protestuesve dhe efektivëve. Mësohet se për të shpërndarë turmën e qytetarëve, policia ka hedhur gaz lotsjellës. Ndërkohë, që për

Read More

Sukses i radhës i Rilindjes edvinoramiste

Nga GJERGJI THANASI Nëse do të klikoni te ky linku (https://www.moroccoworldneës.com/2020/12/328382/moroccans-can-now-travel-to-oman-without-visa/), do të mësoni se qytetarët shqiptarë njëlloj si shtetasit nga Ekuadori, Paraguaji, Surinami apo

Read More