Shqiperia

3 deputet nga listat e PD betohen në Kuvend

3 deputetë nga listat e PD janë betuar ditën e sotme në Kuvend në nisje të seancës Parlamentare.

Kujtim Gjuzi, Koçi Tahiri dhe Klajdi Qama, morën mandatin e deputetit.

Njëri prej tyre, Kujtim Gjuzi u shpreh: “Betohem se do jem gjithmonë në krah të qytetarëve dhe votës së lirë. Ky parlament, ka njerëz që s’duhet të ishin këtu”.