Shqiperia

50 hijet e Erion Veliajt/ INA ZHUPA: Të gjitha akuzat për vjedhje, favorizime dhe mashtrime

Ina Zhupa, zëdhënëse e PD e ka cilësuar 2018, si viti i vjedhjes dhe i skandaleve të kryemashtruesit të Tiranës Erjon Veliaj.

Për këtë arsye, Zhupa ka rënditur 50 nga aferat e këtij viti të denoncuara me dokumenta, me video, me fakte në faqen saj.