Shqiperia

Aksident i rëndë në hyrje të Librazhdit/ Makina përplaset me ndarësen e rrugës dhe digjet totalisht

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit të Librazhdit.

Një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka shpërthyer në flakë, duke u djegur totalisht.

Ndërkohë, nuk dihen ende fati i drejtuesit të mjetit.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat pritet të zbardhin detajet e ngjarjes së rëndë./tpz