Shqiperia

Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan, autovetura me targa të huaja përplaset me kamionin, 1 i vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan.

Një autoveturë me targa të huaja është përplasur me një kamion, ku për pasojë rapotrohet se ka humbur jetën një person.

Ndërkohë, nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaqet e ngjarjes së rëndë, por policia pritet të mbërrijë në vendngjarje dhe të hetojë./Balkanweb/