Shqiperia

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 7 makina

Një aksident është raportuar ditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku disa makina janë përplasur me njëra- tjetrën.

Disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë disa të plagosur. Në aksidentin e parë janë përfshirë tre makina të tipit “Ml 320”, “Audi A6”, “Opel Astra” dhe një “Volkswagen Passat”.

Ndërkohë në aksidentin e dytë disa metra më tutje, janë aksidentuar makinat e tipit ”Pasat”, “Mercedes” dhe “Ford Ka”.

OPINIONE

INTERVISTA