Shqiperia

Aksident pranë Kryeministrisë, urbani përplas gruan dhe fëmijën

Urbani i “Tiranës së Re” përplasi para pak minutash një grua të moshuar sëbashku me nipin e saj para kryeministrisë.

Shkaqet e aksidentit nuk janë bërë ende të ditura. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton. Dy të lënduarit janë dërguar në spital. Mësohet se janë të dy jashtë rrezikut për jetën.