Shqiperia

Artan Hoxha publikon fotot, momenti kur kryebashkiaku i Bulqizës konsumon kokainë në ambient publik

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mëngjesin e sotëm fotot e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike, në një ambient publik.

Pritet që në orët në vijim, gazetari të publikojë edhe videon, ndërsa më poshtë janë fotot ku shihet momenti kur kryebashkiaku është duke pirë kokainë.

Ashtu siç duket dhe nga fotot, Alla e merr lëndën narkotike i pashqetësuar, në banakun e një lokali, vendndodhja e të cilit nuk bëhet ende e ditur.

/tpz

OPINIONE

INTERVISTA