AutoriGAZETA IMPAKT

Shqiperia

Rama do pushtetin, jo Kushtetutën

Nga Desada Metaj Nëse do të kuptosh se ç’po ndodh me krizën politike në Shqipëri, së paku duhet të dish të lexosh Kushtetutën ose të gjesh kohë dhe durim të...

Bota

Ankaraja reagon fuqishëm ndaj Holandës

Ankaraja deklaroi se pretendimet e parashtruara në vendimin e miratuar kundër Turqisë në Kuvendin e Përfaqësuesve në Holandë janë të pabaza dhe shpifje. Në...

Bota

Turqia reagon ndaj rezolutës amerikane

Ministria e Punëve të Jashtme të Turqisë ka bërë një deklaratë me shkrim në lidhje me rezolutën e miratuar të hënën në Dhomën e Përfaqësuesve të Kongresit...

OPINIONE