AutoriGAZETA IMPAKT

Opinion Rajoni

Emigrimet e Ballkanit

Prof. dr. Kudret BÜLBÜL* Javën e shkuar, nën kujdesin dhe kryesimin e Kryetarit të Kuvendit të Madh Popullor të Turqisë, Mustafa Shentop (Şentop), me...

Opinion Shqiperia

Pse ka krizë politike?

/Redi Muçi/ Le ta themi hapur: nuk ka krizë politike sepse Shqipëria u kanabizua dhe u kthye në ‘narkoshtet’. Nuk ka krizë sepse Edi Rama i ka kapur tashmë të...

Bota

Netanyahu kërcënon Iranin

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu bëri të ditur se “Avionët F-35 që ndodhen në inventarin e Forcave Ajrore të Izraelit mund të arrijnë në çdo vend të...

Shqiperia

Protesta e opozitës, reagon Rama

Pas protestës së opozitës në Tiranë ka ardhur një reagim i kryeministrit Edi Rama ne Facebook. Ai ka përdorur një thënie të strategjistit kinez, Sun Tzu...

OPINIONE