AutoriGazeta impakt

Bota

Trump i kënaqur me lajmet nga Turqia

Këtë deklaratë Trump e bëri pas përfundimit të afatit 120-orësh (të martën, ora 22.00 me orën e Turqisë) mbi marrëveshjen e arritur më 17 tetor mes Turqisë dhe...

Bota

Presidenti Erdogan sot viziton Rusinë

Presidenti Recep Tayyip Erdogan me ftesë të Presidentit të Federatës së Rusisë, Vladimir Putin sot do të zhvillojë një vizitë zyrtare njëditore në këtë vend...

Shqiperia

Aksidentohet në Tiranë Albin Kurti

Në një njoftim për mediat, Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar për një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë – Durrës, ku u raportua se është përfshirë...

OPINIONE