Shqiperia

Bandat e protestantit Erion Veliaj sulmojnë avokatin Altin Goxhaj

Avokati i njohur Altin Goxhaj, është sulmuar mbrëmjen e djeshme, ndërsa ishte duke denoncuar një skandal të madh që po ndodh në qendër të Tiranës.

Goxhaj ka qenë duke bërë publik këtë skandal sipas tij, kur është shantazhuar dhe kërcënuar live nga simpatizantë apo njerëz që bashkia ju ka vënë sheshin në dispozicion për baste.

Në një moment një grup djemsh mblidhen rreth avokatit, i cili ka shpërthyer dhe në të shara ndaj tyre, duke iu kujtuar se shantazhet me të nuk bëjnë punë.

Goxhaj ka vijuar me videon live të tij dhe me denoncimin që Sheshi Skënderbej është kthyer në një pikë bastesh brenda natës nga Lali Eri.

Për më shumë shihni videon: