Banditët me smoking dhe fustan të Sorosit po destabilizojnë Shqipërinë me ‘fake news’

Nga Dritan Kaba

Banditët me smoking dhe fustan të Sorosit në fushatë shpifjesh për llogari të ushtarëve të padronit, për të destabilizuar Shqipërinë për interesat e oligarkisë kriminale, për llogari të trafikantëve të drogës.
Shpifjet janë lëkura e tyre. Fake news është mënyra e tyre e jetesës.
Suksese në jetë, të dashur banditë!

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne