BDI: BESA veproi me stilin “Provoko, nxit dhe ik”

Zëdhënësi i BDI-së ka dalë me kumtesë nga partia e tij pas mbledhjes së Kryesisë ku ka thënë se shprehin indinjatën e tyre me veprimin e deputetëve të BESëS të cilët kanë vepruar me stilin, provoko, nxit dhe ik.

Me këtë ai ka fajsuar deputetët e BESEs si përgjegjës për tensionimin e situatës ku mbetën të lënduar një numër i madh i deputetëve, ku ndër to Ziadin Sela është në gjendje më të rëndë.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne