Berisha nxjerr emrin: Ky është polici i katërt në kërkim

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar emrin e katërt të policit në kërkim i cili akuzohet për lidhje me “Habiljat”.

Berisha shkruan se ai është Alban Çela dhe sipas Berishës për të është nxjerrë urdhër arresti nga Prokuroria e Krimeve të Rënda.

Postimi në Facebook:

“Qytetari dixhital informon:

Alban Çela tezaku? i Sajmir Trafikut, ish narkodrejtori i narkopolicise se Shkodres, eshte balozi i katert me uniforme i droges, per te cilin eshte leshuar mandat arresti! sb

“Miremengjes dr,ALBANI ÇELA ish Drejtor i policise ne Shkoder per te cilin ka dale urdher arresti eshte lidhje fisnore (me duket djale tezje) me Saimir Tahirin

Ps Me Çelen e denoncuar disa here nga qytetari dixhital,Sajmir Trafiku kontrollonte totalisht trafikun e droges ne zonen e Verit te vendit”- shkruan Berisha në Facebook.

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar emrin e katërt të policit në kërkim i cili akuzohet për lidhje me “Habiljat”.

Berisha shkruan se ai është Alban Çela dhe sipas Berishës për të është nxjerrë urdhër arresti nga Prokuroria e Krimeve të Rënda.

Postimi në Facebook:

“Qytetari dixhital informon:

Alban Çela tezaku? i Sajmir Trafikut, ish narkodrejtori i narkopolicise se Shkodres, eshte balozi i katert me uniforme i droges, per te cilin eshte leshuar mandat arresti! sb

“Miremengjes dr,ALBANI ÇELA ish Drejtor i policise ne Shkoder per te cilin ka dale urdher arresti eshte lidhje fisnore (me duket djale tezje) me Saimir Tahirin

Ps Me Çelen e denoncuar disa here nga qytetari dixhital,Sajmir Trafiku kontrollonte totalisht trafikun e droges ne zonen e Verit te vendit”- shkruan Berisha në Facebook.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne