Shqiperia

Berisha: Policia fsheh vdekjen e punëtores së kanabisit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar në rrjetin e tij social dy denoncime nga dy qytetarë të ndryshëm të cilët tregojnë se dy ditë para se Qerem Baci të digjte kapanonin e tij, një punëtore e kanabisit ka ndërruar jetë.

Sipas Berishës policia e mban të fshehtë vdekjen e kësaj gruaje.

Postimi i plotë:

Qytetaret dixhital informojne vdekjen e punetores se Kanabisit ne kullen e Qerem Braçit!
Policia mbane te fshehte vdekjen!
Lexoni mesazhet e qytetareve dixhital! sb

“Pershendetje zoti berisha ai qerem braci i famshem i Gramoz Ruçit dy dit para se te digjte kapanonin e tij i ka vdek nje zonj qe ka qen duke qethur ashash dhe bashk me kryetarin e deges emiljanon e kan cuar ne spitalin e gjirokastres sikur ka qen me tensjon ka pas shum gra te tjera prezente qe e kan par ate cfar ka ndodh.. Jepua pak kete lajem atyre kuqove qe ti fusin brenda keta bastard trafikand”

“Prsh dr Berisha dua te te informoj se dje ka vdekur nje zonje nga lazarati ne malet e gusmarit te tepelenes . Ishte duke qethur hashash te njerzit e saje qorit … zonjes ne fjale sot je eshte ber varimi … ju deshen 3 ore e ca qe e zbriten nga malet .. dhe kete policia e mban ye fshehte ndosha dhe me miratimin e familjarve te se ndjeres … anonim ju lutem”