Shqiperia

Berisha publikon pamjet: Avionë që ngarkohen me drogë në Librazhd

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të siguruar nga një prej atyre që i quan “qytetar dixhital”. Sipas Berishës “Narkoflota është në aktivitet të plotë”.

“Përshëndetje doktor. Në zonën Elbasan-Librazhd qëparë u ngarkua dhe nis një avion. Anonim të lutem” – thuhet në mesazhin e personit që ka dërguar foton te Berisha. Nuk dihet vërtetësia e fotos, por Berisha është i sigurt se ai është ngarkuar me drogë.