Shqiperia

Bie zjarr në një nga zyrat e njësisë bashkiake nr. 9, në vendin e ngjarjes 10 forca zjarrfikëse (Foto)

Zjarr në një prej zyrave të njësisë bashkiake nr. 9 në kryeqytet. Ngjarja ndodhi para pak minutash në katin e tretë të këtij institucioni.

Në vendin e ngjarjes ndodhen 10 forca zjarrfikëse dhe 3 automjete.

Mësohet se nga zjarri nuk ka persona të bllokuar në apartament. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes.