Bllokimi i zgjedhjeve/ Rama paralajmëron PD

Kryeministri i vendit Edi Rama ka paralajmëruar mbështetësit e opozitës dhe partinë demokratike se nëse bëjnë përpjekje të bllokojnë procesin e votimeve me 18 qershorë do të përballen me ligjin.

“Njerezit duhet ta mendojne mire kete gje. Se nese i bashkohen kesaj marrezie do te perballen me ligjin”, tha Rama në top story./ Gazeta Impakt

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne