KategoriBota

Bota

Plagosen 22 palestinezë në Jerusalem

Në përleshjet mes forcave të regjimit sionist dhe të rinjve palestinezë në qytezën Azirie të qytetit Jerusalem, 22 palestinezë mes tyre 3 fëmijë janë...