KategoriBota

Bota

PKK-ja merr goditje të rëndë

Organizata separatiste terroriste ka marrë goditje të rëndë brenda javës së fundit. Njësi të Forcave të Armatosura Turke (FAT) në operacionet që...

Bota

Plagosen 22 palestinezë në Jerusalem

Në përleshjet mes forcave të regjimit sionist dhe të rinjve palestinezë në qytezën Azirie të qytetit Jerusalem, 22 palestinezë mes tyre 3 fëmijë janë...