KategoriBota

Bota

Izraeli sulmon përsëri Sirinë

Regjimi sionist të mërkurën në mbrëmje përsëri ka sulmuar pozicionet e ushtrisë së Sirisë në rajonin Samdanija lindore në provincën Kunejtra në jug...

Bota

Sulm islamofobik në Bullgari

Me arsyetimin se janë “të mbuluara” sulmohen dy vajzat dhe bashkëshortja e zëvendës kryemyftiut të muslimanëve të Bullgarisë Birali...