KategoriBota

Bota

Parisi në alarm, vritet një polic

LAJM I FUNDIT: Raportohet per nje polic te vrare dhe nje i plagosur prane bulevardit Champs Elysees ne Paris. Atentatori rezulton gjithashtu te jete...

Bota

Lufta, ilaçi i SHBA për botën

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ndjekur kohët e fundit politika kontroverse në Lindjen e Mesme të cilat çojnë në shtimin e tensioneve në rajon...