KategoriRajoni

Rajoni

Kurti takohet me Pacollin

Kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër, Albin Kurti, sapo ka përfunduar një takim me kreun e AKR-së, Behgjet Pacollin. Koha Ditore raporton se...

Rajoni

Tërmet i fuqishëm në Greqi

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Greqinë me epiqendër 36 kg larg Athinës dhe në thellësi 10 km. Mediat greke shkruajnë se lëkundjet më të...

Rajoni

Ferizaj shënon Ditën Çlirimit

Të hënën në Ferizaj, është bërë shënimi i 12 Qershori-Ditës së Çlirimit. Aktivitete për shënimin e kësaj ditë kanë filluar me homazhe të cilat u bën...