KategoriSociale

Shqiperia Sociale

Pezullohen 59 leje drejtimi

Policia Rrugore e Shqipërisë po vazhdon punën për parandalimin dhe ndëshkimin e të gjithë shkelësve të kodit rrugor me qëllim rritjen e parametrave...

Sociale

Si te ndertosh vetebesimin

Cdo dite miliona njerez tentojne te behen me te sigurte ne vetveten e tyre duke kerkuar famen, pushtetin, pasurine dhe popullaritetin, por...

Sociale

Magjia e shnderrimit te fytyres

Asnjehere nuk ka qene me e lehte te jesh dy persona ne te njejten kohe, sesa sot ne kohen e internetit. Sot mund te jesh edhe socialist edhe demokrat...