KategoriSport

Sport

Zidane: Zemra ime i përket Realit

Trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane në bisedë me përfaqësuesit e medias, para ndeshjes me Getafen, është pyetur nëse ai ndonjëherë do të ulej në...

Sport

Majlinda Kelmendi, pa medalje

Pavarësisht pritshmërive të mëdha, xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi nuk ka shfaqur një formë të mirë në Kampionatin Botëror që po zhvillohet në...

Sport

Neymar denoncon Barcelonën në FIFA

Luftë totale mes Neymar dhe Barcelonës, prej së cilës mund ta kenë pasoja edhe senatorët e skuadrës Blaugrana. Vetëm pak ditë pasi Barcelona denoncoi...