Shqiperia

Çudira shqiptare, ndërpritet sfida Flamurtari-Kamza se ikën dritat

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Vlorës, teksa po luhet ndeshja mes Flamurtarit dhe Kamzës. Mësohet se në minutën e ’65 të lojës janë ndërprerë dritat.

Për dy minuta gjithçka ka mbetur në errësirë, ndërsa më pas energjia është rikthyer dhe ka rifilluar sfida. Ndeshja vijon të jetë barazim 0-0, ndeshje e vlefshme për Kapionatin Shqiptar në Kategorinë Superiore.