Rajoni

Daçiç ia merr këngës greke gjatë darkës me Kocias, ministri grek nuk i mban dot emocionet (video)

Gjatë turit të ministrit të Jashtëm grek, Nikos Kocias në Ballkan, shefi i diplomacisë greke është ndalur edhe në Beograd. Dhe si përhera i respekton miqtë e tij homologu serb, Ivica Daçiç i ka kushtuar edhe një këngë mikut të tij.

Kocias nuk i rezistoi dot këngës “Mos i zemëro sytë e mi” e Panos Kiamos dhe Nikos Kurkulis dhe u ngrit ta këndonte bashkë me ministrin serb.