Rajoni

“Do bësh si dua unë, ose publikova fotot e videot nudo”, arrestohet shqiptari që terrorizoi 14-vjeçaren greke

Arrestohet ne Greqi një 22-vjeçar shqiptar, pasi u denoncua nga nje vajze 14-vjecare, pas shtantazhit që i bente, se nese nuk shkonte me te do t’i publikonte foto dhe video nudo.

arrestim

Mediat greke shkruajne se ngjarja ka ndodhur në Messini. Vajza ka treguar se ishte njohur me shqiptarin ne Instagram, rrjet ku edhe kishin shkembyer fotot mes tyre.

Por, me pas djali u be posesiv dhe kerkonte nga vajza qe ajo t’i bindej dhe te bente ashtu si donte ajo.

Situata u be e rende, pasi vazja tha se ndihej vazhdimisht ne presion dhe e frikesuar.

Madje, ne rastet kur ajo e refuzonte, fotot dhe videot e vajzës kishin filluar të shpërndaheshin neper miq e te njohur te shqiptarit.

Pas kesaj, vajza së bashku me nënën e saj bënë denoncimin në polici dhe me pas u be edhe arrestimi i shqiptarit.

22 vjeçari u arrestua me disa akuza, kërcënimin në mënyrë të përsëritur, marredhenie me te mitur dhe posedim dhe prodhimin e pornografisë së fëmijëve.

OPINIONE

INTERVISTA