Shqiperia

E masakruan për vdekje me shishe e sende të forta, pamjet nga vendi ku ndodhi krimi në Elbasan

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i krimit në Elbasan ku mbeti i vrarë një 40-vjeçar me precedentë penale. Ngjarja ndodhi në orët të para të mëngjesit, në lagjen “Luigj Gurakuqi”, në një lokal në qendër të qytetit.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Mësohet se pas një sherri me shishe dhe sende të forta, mbeti i vdekur Florian Lamçaj, i cili ndërroi jetë në spital pas plagëve të marra.

/BW

Etiketa