Edi Rama: Mediat, më neverit ai kazan

Kryeministri Rama është kritikuar edhe nga komentuesit në faqen e tij në Facebook për ofendimet dje ndaj gazetarëve pas përfundimit të seancës në Kuvend.

Një nga ndjekësit i ka kujtuar që bëri figurë të keqe dhe se duhet të peshojë pushtetin e tij në raport me mediat, por Rama vijon që t’i qëndrojë deklaratave të djeshme.

“Nëse ty të shijon ai kazan puna jote, por mua më neverit” shkruan Rama. Kryeministri dje ofendoi gazetarët, ndërsa reagimet kundër tij ishin të shumta.

rama

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne