Rajoni Shqiperia

Edi Rama takoi udhëheqësit e Lëvizjes Besa

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u takua me liderin e lëvizjes Besa Bilall Kasami dhe nënkryetarin e Besës, Zeqirija Ibrahimi. Gjatë takimit Rama dhe udhëheqësit e Besës folën për zgjedhjet lokale në Maqedoni, situatën e përgjithshe politike dhe mundësitë e bashkëpunimit të partive shqiptare./ shenja