Ekskluzive/ cili kryebashkiak do të arrestohet në ditët në vijim!

Gazeta Impakt prej ditësh ka nisur një investigim për shkeljet ligjore që ka kryer njëra nga Bashkitë e vendit, ku në afera të shumta kriminale janë përfshirë zyrtarë të lartë të kësaj  Bashkie.

Gazeta Impakt posedon prova dhe fakte që do të sjellin shkarkimin dhe arrestimin e një kryebashkiaku, dhe zyrtarëve të tjerë të kësaj bashkie.

Në ditët në vijim Gazeta Impakt do të publikojë provat dhe faktet që vërtetojnë investigimin tonë.//Gazeta Impakt  

 

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne