Bota

Eurodeputetet protestojne kunder agresionit francez ne Siri

Sot ne premisat e parlamentit evropian ne Strasburg deputetet evropiane kane protestuar kunder presidentit francez Macron dhe agresionit anti-ligjor qe ushtria franceze ka bere kunder Sirise. Me poshte jane foto nga protesta e eurodeputeteve: