Islamofobi Shqiperia

Fitim Zekthi quan injorant dhe budalla Spartak Ngjelen

Emisioni “Open” i Gazetares Eni Vasili në Top Channel është shoqëruar me debate të shumta.

Teksa flitej për sulmin në Vjenë ku mbtën të vrarë së pak 4 qytetarë dhe u plagosën mbi 15 të tjerë përfshi dhe një polic debati mori një tjetër rrjedhë, të paparashikuar.

Si pjesë e panelit, Avokati Spartak Ngjela dhe Fitim Zekthi janë përplasur fortë me njëri- tjetrin.

Në debat e sipër Zekthi e ka quajtur Ngjelën një injorant dhe budalla.

Zekthi shpërthen ndaj Ngjelës duke e quajtur Islamofob që ka lexuar 2 libra dhe gjithmonë ka shpifur./GazetaImpakt/

Per me shume shikoni videon: