Shqiperia

‘Forcat e Armatosura në gatishmëri për çdo situatë emergjente’, Rama nxjerr videon

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekesit e tij në rrjetin social Facebook, një video ku tregohet angazhimi i Forcave të Armatosura dhe punës që ata bëjnë.

Në statusin e tij, Rama shkruan se ato janë të gatshme për të përballuar çdo situatë emergjente dhe për të kontribuar në sigurimin e një sezoni turistik të mbarë.

Postimi i Ramës në Facebook:

MIRËMËNGJES  dhe me këtë videoinformacion mbi gatishmërinë e rritur të Forcave të Armatosura në këto ditë të nxehta për të përballuar çdo situatë emergjente dhe për të kontribuar në sigurimin e një sezoni turistik të mbarë, ju uroj një të dielë të qetë.

 

Burimi: Shqiptarja.com

OPINIONE