FOTO/ Mandati i pestë i Dukës në krye të FSHF, vjen mesazhi i parë nga politika

Pas fitores së Armand Dukës, përballë kandidatit tjetër, deputetit socialist Bashkim Finos, ka ardhur dhe mesazhi i parë nga politika. Petrit Vasili, kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së përmes një postimi në Facebook, shkruan se “Futbolli ka nevojë për ata që kanë treguar se dinë të fitojnë”.

Duka fitojë mandatin e 5 të tij në krye të FSHF-së./

Image

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne