Shqiperia

FOTO/ Pogradec, zbulohet fotoja e gruas së vdekur në dush prej ditësh dhe origjina e saj

Foto: Pallati ku banonte viktima

Zbulohet emri dhe fotoja e gruas 40-vjeçare në lagjen nr. 1 në Pogradec, që u gjet e vdekur në kabinën e dushit prej disa ditës dhe trupi i ishte dekompozuar. Ajo quhet Bule Bajrami dhe ishte me origjinë nga Librazhdi.

Dera e shtëpisë ishte e mbyllur me kyç nga brenda dhe automati ishte i ulur ç’ka sipas Policisë ngre dyshimet se vdekja i ka ardhur nga goditja e rrymës elektrike.

Ja fotoja e saj dhe apartamenti ku u gjet:

 

OPINIONE

INTERVISTA