Shqiperia

Fotot/ Pamjet e vilës super luksoze ku po pushon familja Berisha

Teksa Shkëlzeni dhe Armina kanë mbyllur turin e tyre të gjatë të pushimeve super luksoze në Maldive e Bora Bora, doktori dhe supermbesa e tij janë rehatuar në Lalëz.

Kur themi Lalëz, nuk bëhet fjalë për vajtje në plazh nga familja Berisha, por vajtja në një supër vile të ndërtuar në bregdet. Një kështjellë që një zot e di sa thasë me para ka kushtuar.

Shtëpia e familjes Berisha në Lalëz nuk është një e zakonshme, por një kështjelle qindra mijëra euroshe me hapësira të pafundme dhe me luks të shfrenuar.

Ndërkohë, krahas kësaj natyrisht që Saliu, Xeni e familja në përgjithësi iu qajnë hallin (në rrjetet sociale) atyre që s’kanë, në kohën kur vetë, me paratë e qytetarëve flenë sipër luksit të shfrenuar.

OPINIONE