Shqiperia

Hetimet e SHKBB, arrestohet polici i burgjeve, ja për çfarë akuzohet

Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve vuri në pranga një punonjës të Forcave Operacionale me akuzën e vjedhjes së kryer duke shpërdoruar detyrën.

Nga hetimet e SHKBB ka rezultuar se polici me iniciale B.B ka përdorur kartën e furnizimit të karburantit të makinës së punës për furnizimin e makinës së tij private dhe të të afërmve të tij./BW

OPINIONE

INTERVISTA