Rajoni

Hoxha i Drenicës “shuplakë” Ramush Gjokovicit: “Nuk ka mundur me na tjetërsu as Stalini e as Tito”

Osman Musliu, hoxha nga rajoni i Drenicës në një postim të tij në Facebook ka shkruar se kryeministri Ramush Gjokovic Haradinaj ka deklaruar se nuk është musliman, por kjo nuk i jep të drejtë të flas në emër të qytetarëve të Kosovës.

Ai madje shkruan se Haradinaj ka marr pak vota për të fol në emër të qytetarëve të Kosovës.

Postimi i plotë:

Ramushi paska thanë: Unë nuk jam musliman, e drejtë e tij me besu apo mos me besu, apo le të beson çka të dojë, por në këtë aspekt të besimit, FESË, mos të flet në emër të popullit të Kosovës, e së paku jo në emrin tim dhe të familjes sime.

Madje edhe si kryeministër, si pak “KOKRRA” ke fitua Ramush me folë në emër të kosovarëve, “POR ATY SI KRYEMINISTËR, BANJA SI TË DUASH SA TË BAN SABËR KY POPULL, KAM ME BA SABËR EDHE UNE “.

Aman Aman Aman kah feja mos u sill se nuk kanë muajt bijt e bijat e Stalinit, Titos e Enverit me na tjetërsu e lëre ma ti tash në “DEMOKRACI”…!?/BS

OPINIONE