IMPAKT 97: Xhihad 2.0? Cfare duan xhihadistet iraniane ne Shqiperi? (pjesa 1)

Anne Singelton – Khodabandeh nje ish-moxhahedine iraniane diskuton me Dr. Olsi Jazexhi prezencen e xhihadisteve iraniane ne Shqiperi. Diskutimi perqendrohet perreth MKO-se, Daesh-it apo ISIS-it, FETO-s dhe organizatave te tjera terroriste qe kane rekrutuar luftetare ne Ballkan dhe kane perdorur vende sikur Shqiperia si baze per te sulmuar vende sikur Turqia, Irani, Iraku dhe Siria. … Continue reading IMPAKT 97: Xhihad 2.0? Cfare duan xhihadistet iraniane ne Shqiperi? (pjesa 1)