Shqiperia

Ja kush e shoqëron sot Lulzim Bashën në protestë

Lideri demokrat Lulzim Basha iu bashkua qindra e mijëra mbështetsve e simpatizantëve të Partisë Demokratike që janë mbledhur sot për të protestuar për zgjedhje të lira.

Basha ashtu siç kishte lajmëruar është në këtë protestë bashkë me dy vajzat e tij të mitura, Dafina dhe Viktoria si dhe bashkëshorten Aurela.

Në fakt kjo është hera e parë që e shohim kaq të plotë në publik familjen Basha.

IMG_0013