Shqiperia

Kërcet karrigia në Pogradec, një i lënduar nga pasojat e sherrit

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri me karrige në një lokal në qendër të Pogradecit.

Disa persona janë përfshirë në një konflikt të çastit dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen 1 të Pogradecit.

Është proceduar në gjendje të lirë autori i plagosjes.

Etiketa