Shqiperia

Kështu do të duken udhëheqësit e Shqipërisë pas 30 vitesh (Foto)

A keni menduar ndonjëherë sesi do të duken Edi Rama, Lulzim Basha, Ilir Meta, pas 30 vitesh?!

Një aplikacion i ri i quajtur faceapp po bën namin në rrjetet sociale. Për pak sekonda ju mund ta shihni veten sesi do të dukeni pas 30 vjetësh.

Gazeta Express vendosi t’i ngarkojë fotot e liderëve kryesorë të vendit për të parë si do të duken ata pas disa vjetësh, përfshi këtu dhe disa figura që nuk bëjnë pjesë në politikën active, por mbeten me peshë.