Bota Video

Këtë, Trump-i, nuk e priste nga një grua

E paparë ajo që Zonja e Parë e Polonisë i bën Presidentit Trump! Mos e humbisni këtë VIDEO

Presidenti Amerikan Donald Trump ka nisur tashmë turin e takimeve në Europë dhe e ka nisur nga Polonia. Por pikërisht gjatë vizitës së numrit Një të SHBA-venë këtë vend, atij i ka ndodhur edhe një incident i sikletshëm.

Presidenti amerikan Donald Trump i shoqëruar edhe nga bashkëshortja tij, Melanie Trump, është takuar me presidentin e Polonisë, Andrzej Duda dhe bashkëshorten e tij Agata Karanuser-Duda.

Por një situatë sa e çuditshme dhe qesharake ka ndodhur teksa Trump i ka zgjatur dorën zonjës së parë të Polonisë, por ajo nuk i ka dhënë dorën atij por Melanie Trump duke e lënë presidentin amerikan të presë rradhën pas Melanie.

Pasi shumë herë Trump ka injoruar dukshëm të shoqen Melanie, duke mos i kapur dorën apo përqafuar, sipas një lloj tradite komunikimi në publik mes cifteve presidenciale amerikane, këtë rradhë ka qenë vetë presidenti amerikan që ka mbetur në pritje me dorën e zgjatur për tu përshëndetur nga zonja e parë polake.

OPINIONE