Koço Kokëdhima takim me Bashën në “Rogner”

Kreu i opozitës Lulzim Basha takohet sot me ish-deputetin socialist Koço Kokëdhima. Takimi njoftohet nga stafi i ketij të fundit.

Mësohet se Basha e Kokëdhima do të takohen ambientet e Hotel Rogner, ndërsa ftohen mediat të jenë të pranishme.

Që pas heqjes së mandatit të deputetit,  Kokëdhima ka krijuar lëvizjen “Zgjidhja” dhe artikulon kritika të ashpra ndaj PS-së dhe kryetarit Edi Rama. Nuk dihet se për çfarë do të bisedohet mes tyre, por në fokus pritet të jetë aktualiteti politik.

NDANI KËTË POSTIM

Mund tju interesojne